Похід – екскурсія «Там, де вода співає біля Руни»
водоспад ВОЄВОДИН
ПРОГРАМА: Похід – екскурсія “Водоспад Воєводин”
09:00 – Виїзд з Мукачева. Переїзд в с. Тур’я Поляна (55 км). Підйом до водоспаду:
- Водоспад Воєводин. Вважається, що всі туристи вже бачили Шипот? Тобто, водоспад Шипот. А чи бачили річку Шипот? А водоспад на ній?
- То спробуйте зовсім легкий похід буковим лісом понад річкою, що шумить десь глибоко в ущелині, вільне дихання чистим карпатським повітрям, можливість розмови з друзями під час ходи (у більшості походів язик, що лежить на плечах, не дасть поговорити).
- А ось і він – водоспад під полониною Руною у якому вода аж «виє»! Тому і називають його Воєводин.
Заслужений відпочинок та шлях додому
- Влаштуємо незабутню фотосесію, рекомендуємо взяти їжу щоб смачно підкріпитися і насолодитися відпочинком на свіжому повітрі. Після відновлення сил, розпочнемо спуск.
- Загалом, ми пройдемо близько 8 кілометрів пішки. Цей маршрут не складний -під силу навіть дітям, що робить його чудовим варіантом для сімейного відпочинку!
19:00 – орієнтовне завершення в Мукачево
🏷 ВАРТІСТЬ з людини
/станом на 02.2026/
1 100 грн з людини (з приєднанням до груп)
🏷 ВАРТІСТЬ індивідуальної екскурсії
/станом на 02.2026/
🏷 ВАРТІСТЬ для ГРУП
/станом на 02.2026/
Група 15 туристів +1: 15 х 0 = 00 000
У вартість включено:
- Трансфер по програмі
- супровід інструктора (екскурсовода)
Додатково оплачуються вхідні квитки
(грн, дорослий/пенс., студ. /школяр):
– власні витрати








