Екскурсія в Хуст

Екскурсія «У долину річки Тиси» м.Хуст

500 грн з людини. Щосуботи 07, 14, 21 травня 2022р.

МАРШРУТ: Мукачево – Джублик – Долина Нарцисів – Оленяча ферма – ранчо Хайленд – с.Іза – Буйволина ферма – Хуст –  Мукачево

Маршрут пройде уздовж найдовшої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. В долині нарцисів відчуємо п’янкий аромат нарциса вузьколистого. Спробуємо сир з молока буйволиць. Погодуємо з рук плямистих оленів. Побуваємо в одному з монастирів Закарпаття. 

Під час екскурсії відвідаємо:

місцевість Джублик, де в 2002 році двом дівчаткам біля джерела з’явилась Діва Марія. З тих пір тут розбудували декілька монастирів і це місце стало знаменитим центром паломництва для вірян.

“Долину Нарцисів” . В с.Кіреші між річками Тиса та Хустець знаходиться унікальна долина. Один раз на рік вона перетворюється на справжнє диво. На зеленому оксамиті трав сходять мільйони білих зірочок диких нарцисів. Насправді це високогірні рослини. Та щоб побачити карпатську квіткову долину, не потрібно підніматися у гори. Вона знаходиться у доступному місці, на висоті всього 200 метрів над рівнем моря. П’янкий аромат нарцису під час цвітіння відчувається по всій долині.

– село Іза –  столиця лозоплетіння в Закарпатті. З лози тут плетуть майже все – кошики різних розмірів і дизайну, меблі, крісла-качалки, капелюхи. Звісно буде можливість оглянути і придбати те що сподобалось.

оленячу ферму – єдину в Україні. Вже більше 30 років діє ферма плямистих оленів біля м.Хуст. На сьогодні нараховується близько 300 цих тварин.Оленів вирощують заради рогів в яких міститься цінна речовина – пантокрин, що використовується в медецині. Другий напрямок ферми – звісно туризм! Ці чудові тварини настільки звикли до людей, що їдять з рук, і охоче фотографуються з туристами.

Ранчо “Хайленд” Крім того що Вам запропонують продегустувати равликів та равликову ікру за європейськими рецептами, тут буде змога познайомитись з кучерявими коровами породи хайленд, чотирирогими козами, камерунськими вівцями. А ще є нутрії, лебеді, страуси, пави та навіть кенгуру!

місто Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, туристи побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента … Перед храмом ХIV століття,  оточеним оборонними стінами, важко буде стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку знаменитого Дракули…

буйволину ферму, що розташувалась недалеко від Хуста. Відбудеться знайомство з цими тваринами та дегустація сирів з молока буйволиць.

У вартість включено:

  • Транспортне і екскурсійне обслуговування,

Додатково оплачуються вхідні квитки

(грн, дорослий/ст. /школяр):

  • “Долина нарцисів” – 30/25/20;
  • Оленяча ферма – 30/20;
  • Ранчо “Хайленд” 40/20 ; 

Факультативно за додаткову плату пропонується (грн):

  • ферма «Карпатський буйвіл» (екскурсія+дегустація) 120 грн,