Співпраця

УМОВИ СПІВПРАЦІ

Шановні колеги!

     Дякуємо за Вашу зацікавленість  до нашої компанії! У цьому розділі ви знайдете інформацію, яка допоможе Вам обрати та забронювати запропоновані нами тур-продукти.

     Якщо у вас ще немає з нами агентського договору, то Вам необхідно завантажити  шаблон договору щоб заповнити його, завірити підписом уповноваженої особи, печаткою організації, відправити скан-копії нам на е-mail: info@exkursia.com.ua. Оригінал підписаного Договору (2 екз.) необхідно відправити за адресою: 89611 Україна, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Федорова 4, МКП “Екскурсія” (для Чернової С.Я.).

Бронювання турів

     Для бронювання турів необхідно відправити заявку на тур на е-mail: іnfo@exkursia.com.ua або по телефону: +380509509090. У заявці необхідно вказати назву агентства, контактну особу, дати поїздки, потрібну кількість місць, дані туристів.

    У відповідь на Вашу заявку ми висилаємо підтвердження бронювання. Всі документи для туристів Ви оформляєте самостійно на підставі отриманого підтвердження бронювання.

Ануляція туру

     У разі відмови Вашого клієнта від поїздки, Ви повинні письмово подати запит на ануляцію на е-mail: info@exkursia.com.ua. Заявка про ануляцію вважається прийнятою з моменту отримання її нами. Ануляції не приймаються в загальноприйняті вихідні та святкові дні. Відмова агентства від туру по телефону (усно) не приймається. Ануляція відбувається згідно умов агентського договору.

Завантажити:

Договір про співпрацю 
Агентський договір
Заявка на тур