Закарпаття чудове завжди – тур на 3 дні

«ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ» 

3 дні /2 ночі
від 3 000 грн з людини

ПОЧАТОК ТУРУ: ЩОП’ЯТНИЦІ!

МАРШРУТ: Мукачево – Виноградів, Берегово- Ужгород

ПРОЖИВАННЯ: Готель  «Ретро» (номери «стандарт»), м.Мукачево.

1 день. П’ятниця

12:52 – Зустріч на вокзалі в Мукачеві, поїзд № 46, трансфер до готелю, поселення. Вільний час.

15:00-18:30 Екскурсія ««Легенди старого міста».

МУКАЧЕВО – древнє місто! Хрещення мукачівців сталося набагато раніше за хрещення киян. Володарі Мукачева правили Угорщиною, декілька з них – Трансільванією, дехто був у особистому листуванні з Королем Сонцем. Про володарку  замку Паланок два роки поспіль  згадували у кожному номері Британського видання «London Gazette», та описували як вона героїчно обороняє фортецю. Бурхлива історія Мукачева пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Туристи побувають в історичному центрі міста. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса, орлиний ніс правителя Угорщини Ференца ІІ Ракоці, клюв зрадливого гусака.

 


19:00-21:00 ЧАНИ Справжня пригода – сміливці у забутому серед прекрасних Карпат гірському селі Чинадієво попаряться у чанах під якими горить ватра, а дехто навіть омолодиться, стрибнувши прямо з чана у гірську річку

2 день. Субота

08:00–Сніданок у готелі.
08:30 – 19:00 -Екскурсія «Фріч по-закарпатськи».
Будь- який закарпатець знає, що фріч (фрюч, фрич…) – живильна суміш, мікс мінеральної води і вина. І намішаємо у цей день багато чого ще, наприклад, молока буйволиці.
  День розпочнеться з того, що поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл» (10:00- 11:00), де займаються відновленням популяції цих велетенських тварин та виробництвом молочних продуктів з молока буйволиць. Ці продукти ми й продегустуємо.

  У Виноградові (у минулому Севлюш) туристи з вікон автобуса побачать руїни замку Канко ХIV століття, який з Чорної гори контролював у давнину розгалуження соляного шляху,  палац барона Перені, знаменитий пам’ятник виноробу, величний романсько-готичний собор Вознесіння Христа, вишуканий бароковий шпиль монастиря францисканців та сучасний фонтан «Сільвіка», копія якого прикрашає знамениту Долину красунь в Угорщині.
   А тепер – до  міста Берегово, яке колись називалося Берегсас і було комітатським містом угорського королівства.   Дорогою туристи побачать сади найтеплішого району Закарпаття, знаменитий Мужіївський золоторудник, середньовічну оборонну церкву в Бене, дві церкви, які стоять поруч у селі Четфолво: реформатська ХVII століття з найвищою в Україні дерев’яною дзвіницею (з характерними для ракетно-космічної техніки обрисами) і сучасну католицьку незвично модерного виду…
  Відбудеться знайомство й з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, кінний монумент Ференцу ІІ Ракоці, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, «горбатий міст» — найстаріший на Закарпатті, помпезна будівля Королівського суду.

   В Берегові ми відвідаємо басейни з термальною мінеральною водою «Жайворонок» – ця вода змиє всю втому сьогоднішнього дня.
 

А ще в цьому місті можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі” (17:00 – 18:00). Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану …

3 день. Неділя

08:00–Сніданок у готелі.

12:00 – Виселення з готелю.

12:00-19:00Екскурсія Ужгородом «Унгвар древній град».

Нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем.

* Загадуючи бажання  потерти носи всім міні- пам`ятникам Ужгорода на Вашому щляху (Миколайчик, Рошкович,  Лорд, Свободка, Чондварі, Швейк…)

Якщо у Мукачеві вже накуштувалися тістечок призерів чемпіонату Європи і кортить більшого – йдіть до «Кондитерської Штефаньо» (звання чемпіона  світу серед кондитерів він завоював у Парижі).

– 19:00 – Трансфер на залізничний вокзал ст. Ужгород.

– 21:00 – Самостійний від`їд з Ужгорода.

У вартість включено:

  • Проживання -2 ночівлі  в готелі «Ретро»,  

  • Харчування – 2 сніданки

  • Транспортне і екскурсійне обслуговування,

  • Чани (Чинад

Додатково оплачуються вхідні квитки

(грн, дорослий/ст. /школяр):

  • Замок «Паланок» – 100/70/50;
  • басейни «Жайворонок» купання 2 години -230/115 + шафка 30,
  • Ужгородський замок 100/75/40,  

Факультативно за додаткову плату пропонується (грн):

  • дегустація вин 110;
  • ферма «Карпатський буйвіл» (екскурсія+дегустація) 120 грн,