В гостях у Австро-Угорщини

В ГОСТЯХ У АВСТРО-УГОРЩИНИ

 

Мукачево-Будапешт-Відень-Егер
-Мукачево

3 дні/2 ночі

24+1: 170

45+1: 140

1-й день

-09:00-16:00 – Переїзд в Будапешт (400 км).
-16:00-17:00 – Вільний час для обіду.

-17:00-20:00 – Оглядова екскурсія Будапештом (у вартості туру).  Будапешт – справедливо вважається одним з найгарніших міст Європи! Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова нагода познайомитися з історією міста, ми побачимо старовинну Буду та елегантний Пешт, монументальну площу Героїв та казковий замок Вайдахуняд, неокласичну базиліку Святого Іштвана та готичну церкву Матьяша, тераси Рибацького бастіону та Королівський палац у могутній Будайській фортеці. А крім того, майже з кожного місця Будапешту можна милуватися неповторними видами могутнього Дунаю.

-21:00-22:00 –Пропонуємо екскурсію «Сяйво вечірнього Дунаю» (за додаткову плату 18 євро) – прогулянка на кораблику по величному Дунаю. Ми будемо насолоджуватись надзвичайними панорами вечірнього Будапешту. Яскраві самоцвіти підсвічених будівель розкинулись вздовж усієї набережної – помпезний Парламент, Академія наук, Королівський палац, і, звичайно ж, незабутні дунайські мости… Ми отримаємо незабутні враження від неспішної подорожі із келихом шампанського та зможемо зробити безліч чудових фото, які збережуть наші емоції про сяюче і славетне місто Будапешт.
-22:30 – Поселення в готель. Вільний час. Ночівля. 

2-й день

-07:00-07:30 Сніднок.
-07:30-13:00
Переїзд у Відень. Оглядова екскурсія Віднем (у вартості туру).  Це неймовірне місто вишуканої музики, дивовижної архітектури, найкращих музеїв, галантних кавалерів і прекрасних дам. Під час цієї мандрівки ми наче здійснимо подорож у часі, перенесемося в епоху величної і квітучої Габсбургської імперії. Ми побачимо готичну церкву Святого Августина і величний собор Святого Стефана, імперський палац Гофбург   та Іспанську школу верхової їзди, Швейцарське подвір’я та Імператорську скарбницю (додатково 22 є), площу Героїв і Віденську Ратушу, дім «Без брів» і Чумний стовп. Уся краса Відня постане перед нашими очима.

-13:00-14:00 Вільний час для обіду.

-14:00-18:00 – Пропонуємо відвідати «Імператорські покої» (за додаткову плату). Палац Шенбрунн — найбільш відвідувана з визначних пам’яток Відня. І це не випадково! Колишня літня резиденція імператорської сім’ї в стилі високого бароко вражає своїми архітектурними ансамблями. Шенбрунн поєднує у собі архітектуру та природу, чудовий парк – гармонійне продовження дивовижного витвору архітектури. Свою назву палац отримав на честь джерела, знайденого на цьому місці 400 років тому.  Тут точилися інтриги і змови, вирували пристрасті і бали, плітки і фаворити змінювали ходу історії, а маленький Моцарт грав у Дзеркальній залі для імператриці Марії-Терезії.
-22:00 – Повернення в Будапешт. Вільний час. Ночівля.

3-й день

-07:00 Одержання сніданку сухим пайком. Виселення з готелю.
-07:00-12:00 Екскурсія «Егер». По дорозі в сторону Егера ми проїжджаємо через Хортобадь (самий великий національний парк Угорщини), озеро Тиса, яке є другим по величині в країні після Балатона. На під`їзді до Егера нас з усіх сторін оточують виноградники. Егер — одне з найгарніших древніх містечок Угорщини. Головною родзинкою міста є старовинний замок і єдиний у середній Європі мінарет.

-13:00-15:30 Відвідування Долини красунь. Обід та дегустація угорських вин в підвалі одного з виноробів (за  додаткову плату).
-12:00-21:00 –Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева.
-22:32 –Від’їзд потягом №46 з м. Мукачева.

Проживання – 2 ночівлі в Будапешті.

Харчування – 2 сніданки.

Транспортне і екскурсійне обслуговування за програмою.

Груповий страховий поліс – 60 грн., власні витрати, вхідний квиток в Шенбрунн – 18 , екскурсія «Сяйво вечірнього Дунаю» – 18 , навушники  під час проведення екскурсій по Будапешту та Відню– .

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу. 

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24