Закарпаття чудове завжди (Група)

Мукачево-Берегово-Синевир

3 дні/2 ночі.

Вартість вказана під програмою

1-й день

-12:52- Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево.
– Розміщення у готелі.
-14:30-17:30–Екскурсія «Місто над Латорицею». 
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1124 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, колись оточеному міською стіною. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича.

 

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». Справжній гал пригостить вас алкогольними напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо , кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Тільки тут ви зможете скуштувати напої, які пили кельти: кілька видів елю, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт. Питний мед від «Кельтського двору під Ловачкою» – історична реконструкція.  А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта».  Дегустація проходить в старовинному підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої більш ніж 2000 років тому було кельтське місто.

 Вартість – 200 грн при групі не менше 4 осіб.

2-й день

-08:00–Сніданок в готелі.
НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ!

– 09:00 – 11:30 – Факультативно пропонується Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 

  Майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – ЗЦРТС, який входить до НЦУВКЗ у складі ДКАУ і забезпечує роботу СКАКО – його було  створено на базі ортв у складі СПРН ППО СРСР.

    Заплуталися? То замість того, щоб розбиратися у цих  фантастичних абревіатурах  пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…
Вартість 250 грн з людини при групі не менше 3-х осіб.

     Увага! Запис – до 12:00 четверга.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.
    Екскурсія може бути скасована у разі виконання Центром особливо важливих робіт по супроводу космічних об’єктів, виниктення нештатних ситуацій, або проведенні технічного обслуговування великої періодичності.

– 12:00 -13:30 – Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.
Вартість: 100 грн з людини при групі не менше 4-х осіб.

-14:30-18:30 – Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” — вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

3-й день

-08:00-20:00«Екскурсія Синевир + Шипот». Маршрут до озера проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт. Саме озеро  Синевир входить до семи природних див України і знаходиться на висоті 989 н.р.м. За бажанням туристів ми можемо відвідати найбільший в Україні реабілітаційний центр бурих ведмедів і на власні очі побачити наймогутнішу тварину Карпат. Також туристи зможуть піднятися крісельним підйомником, на гору Гимба.

Озеро  Синевир входить до семи природних див України і знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря.
Візьміть з собою теплі речі і захист від дощу – у горах може бути холодна і дощова погода !
Поза основною програмою:
1. Можна побачити навіть бурих ведмедів, які живуть в оточеному надійною огорожею єдиному в Україні реабілітаційноу центрі.
2.Туристи можуть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця .
– 19:00 – Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
– 22:32 – Самостійний від’їзд поїздом №45.

квадрат

8 туристів: 2040 х 8 = 16360*

15 туристів + 1 керівник: 1940 х 15 = 29100

20 туристів + 1 керівник: 1730 х 20 = 34600

24** туристи+ 1 керівник: 1865 х 24 = 44760

40 туристів+ 2 керівника: 1835 х 40 = 73400***

*Вартість може бути, як збільшена, наприклад у разі відсутності вільних номерів у міні-готелях(актуально для груп 8-21 турист). Або навпаки зменшена у разі проживання у хостелі чи зелених садибах (актуально для всіх груп).

**Групи 24+1 і 40+2 прораховані на готелі типу Аполон, Аметист.

***Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Шипот – 10/5, Синевир – 25/10,  РЦ Бурих ведмедів – 25/10.

Підйомник: Гимба 120/100, Маковиця – 100/80

Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка

Дегустації: Кельтський двір – 200,  “Мукачево з ароматом кави”  – 100.

Доплата за одномісне розміщення  від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомогою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24